Close

Brykiety produkcja-sprzedaż

Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem i dostarczaniem materiałów w formie wydajnych i łatwopalnych bloków przeznaczonych do użytku w piecach, domowych kominkach, a nawet grillach.

W Briklis produkujemy i sprzedajemy w pełni ekologiczne brykiety opałowe z trocin drzewnych oraz drewna posiadające atest Głównego Instytutu Górnictwa świadczący o możliwości ich bezpiecznego wykorzystania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą przeznaczoną zarówno dla Klientów biznesowych, jak i osób prywatnych oraz składania zamówień na materiały dostępne w naszym asortymencie.

Z czego powstaje brykiet produkowany i sprzedawany w Briklis?

Produkcja brykietu z drewna i opałowych trocin drzewnych w Briklis przebiega z wykorzystaniem w pełni ekologicznych materiałów takich jak rozdrobnione odpady drzewne z drewna liściastego, iglastego czy pellet. Jest to suche paliwo grillowe i grzewcze, które dzięki naturalnemu składowi może być wykorzystane nie tylko jako podpałka do pieca czy kominka, ale również do nawożenia roślin w ogrodzie. W Briklis sprzedajemy go w postaci wygodnych brył pakowanych w worki foliowe po 20 kg lub według indywidualnych ustaleń.

Zalety brykietu od Briklis - wydajność i zrównoważone podejście do środowiska naturalnego!

Istnieje wiele zalet trocin drzewnych wykorzystywanych jako biopaliwo do ogrzewania czy materiał opałowy do grilla. Przy produkcji takich materiałów skupiamy się na tym, aby były:

  • tanie w wytworzeniu i sprzedaży,
  • pozbawione substancji chemicznych i klejących,
  • łatwe w przechowywaniu – wystarczy trzymać je z daleka od wilgoci,
  • długo utrzymujące wysoką temperaturę,
  • łatwe i szybkie w rozpaleniu,
  • wydajne.

Zależy Ci na przekonaniu się o powyższych korzyściach? Wybierz nasze brykiety! Produkcja w naszej firmie umożliwia dostarczanie wysokiej jakości trocin opałowych dla firm i Klientów indywidualnych. Proces składania zamówień w Briklis – wszystko, co powinieneś wiedzieć o sprzedaży materiałów opałowych przez naszą firmę!

Jesteś zainteresowany zakupem materiałów dostępnych w naszej ofercie takich, jak ekologiczne brykiety? Sprzedaż w Briklis odbywa się bezpośrednio w magazynie w Goleszowie lub z dostawą do Klienta na wskazany adres. Ceny produktów ustalane są indywidualne w zależności od ilości zakupionych materiałów.