Close

Karuzela pakująca

System w zależności od układu pozwala na samodzielne napełniane sześciu lub dziesięciu worków. Urządzenie jest dostarczane bez worków i przewodu zasilającego. Podstawa jest osadzona na stalowej konstrukcji wraz z czujnikami wagi, które są połączone z uchwytami na worki 6 albo 10 szt. Wysokość każdego z uchwytów można regulować i dostosować do wysokości worka. Układ dozowania brykietu jest tak skonstruowany ze każdy brykiet wpada do osobnego worka ,nie ma możliwości aby brykiet nie wpadł do worka.


Standardowa wersja RS

Po uruchomieniu karuzela obraca się wolno a brykiety wpadają równo do wszystkich worków. Po napełnieniu wszystkich worków operator musi ręcznie worki dopełnić na wadze.

Po odparowaniu worki można układać ręcznie na palecie i owinąć folią stretch, stojak może być wyposażony w regulację wysokości worka typu V.

Wersja z wagą RS-W

Po uruchomieniu karuzeli i napełnieniu pierwszego worka do ustawionej wagi karuzela automatycznie obróci się o kolejny worek. Zastosowane czujniki pod uchwytami worków pozwalają na precyzyjne ważenie nawet ze względu na nierównomierne rozłożenie ciężaru na stojakach. System można dowolnie programować na różne wagi opakowania. Po napełnieniu wszystkich worków karuzela sygnalizuje to sygnałem dźwiękowym w celu rączej zmiany wszystkich worków max 10 szt. W każdym momencie wagę można zresetować lub zmienić wagę po zdjęciu pełnych worków. Pomiar jest bardzo precyzyjny. Po odparowaniu worki można układać ręcznie na palecie i owinąć folią stretch,stojak może być wyposażony w regulację wysokości worka typu V.

Główne zalety Brykieciarki

  • Kompaktowa, solidna konstrukcja.
  • Minimalna instalacja.
  • Niskie zużycie energii.
  • Wybór dwóch poziomów cen.
  • Precyzyjne automatyczne ważenie.
  • Łatwa w użyciu, wysoka jakość wykonania.

Dane techniczne

BrikStar 100,150 z układem obok lub poniżej zasobnika i chłodzeniem oleju na wspólnej ramie.

Typ RS Oznaczenie typu Ilość worków Moc kW
1 m3 Typ-12
Ciężar kg
2 m3 Typ-16
Średnica mm
3 m3 Typ-19
Standard 6 0.1 140 1200
O masie W 6 0.2 155 1200
Standard 10 0.1 155 1200
O masie W 10 0.2 170 1200