Close

Brykieciarki do metali

Przekonaj się, że zrównoważona gospodarka odpadami w Twoim zakładzie jest możliwa dzięki sprzętom produkowanym przez firmę Briklis. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia takie jak brykieciarki do metali, dzięki którym usprawnisz wytop i recykling takich materiałów, jak aluminium, brąz, stal, miedź czy mosiądz. Poznaj możliwości i korzyści z inwestycji w sprzęt wyprodukowany przez naszą firmę oraz właściwości materiału końcowego wytwarzanego przez urządzenie.

Materiały, które możesz brykietować z pomocą urządzeń od Briklis oraz właściwości powstałych brył Nasze urządzenia zostały stworzone z myślą o zbieraniu i prasowaniu odpadów generowanych podczas pracy innych sprzętów w zakładach przemysłowych czy produkcyjnych. Brykieciarki od Briklis służą do obróbki takich metali, jak:

  • brąz,
  • aluminium,
  • stal,
  • miedź,
  • mosiądz.

w formie suchych wiórów czystych lub zanieczyszczonych takimi substancjami jak olej czy emulsja. Wskutek takiego procesu powstaje brykiet o wilgotności 2-5% i gęstości od 60 do 90% wiórów o kształcie walca. Wyposażenie brykieciarki do metali – z czego się składa i jak należy z niej korzystać?

Do standardowego wyposażenia urządzeń do recyklingu metali dostępnych w ofercie Briklis należą m.in. komora cylindryczna, silniki główne zasilające układ hydrauliczny maszyny, zasobik oraz wanna na emulsję. Każdy z elementów urządzenia dostosowujemy do warunków panujących w Twoim zakładzie oraz linii produkcyjnych, z którymi będzie współpracować i nie tylko! Zwracamy również uwagę na materiały, z jakimi będzie pracować maszyna – aluminium, brąz, miedź, stal czy mosiądz - oraz na końcowy efekt, jaki chciałbyś osiągnąć w ramach ich obróbki.

Zalety brykieciarek do metali od Briklis – inwestycja w zrównoważony recykling odpadów!
Brykieciarki do metali takich jak aluminium, stal, brąz, miedź czy mosiądz, produkowane w Briklis w Goleszowie, niosą ze sobą wiele korzyści nie tylko dla Twojego zakładu, ale również środowiska naturalnego. Nasze urządzenia mogą pozytywnie wpłynąć na poprawę wydajności pracy, zmniejszenie kosztów eksploatacji maszyn oraz jakość zleceń realizowanych w Twoim zakładzie. Ponadto są niezwykle wytrzymałe i z pewnością staną się stałym elementem parku maszynowego w Twojej firmie!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą brykieciarek do metali Briklis oraz złożeniem zamówienia na spersonalizowaną maszynę do obróbki aluminium, brązu, stali, miedzi czy mosiądzu.